torek, 01. september 2015

Društva na Tednu športa 2015, 7. - 12.9.2015

Dober teden pred zaključkom tedna športa je seznam društev precej dolg:

1 BADMINTON KLUB LJUBLJANA
2 Športno društvo GiB
3 FITCITY FITNES CETER
4 Športno društvo Šentvid - Ljubljana
5 Rokometni klub Krim Mercator
6 Regionalna razvojna agencija Ljubljanske urbane regije
7 ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
8 Akademsko atletsko društvo Slovan
9 Klub za ritmično gimnastiko športnega društva Moste
10 Klub za športno ritmično gimnastiko Šiška
11 Društvo šola zdravja
12 FLOORBALL KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
13 Športni klub Bleščica
14 GiBit 
15 INDOOR KARTING CENTER BTC LJBULJANA
16 Klub dviganja uteži Olimpija
17 Športno društvo pilates
18 Planinsko društvo Mercator
19 Krg Narodni dom Ljubljana
20 Športni park Kilaskute
21 ŽKD ILIRIJA
22 Smučarski skakalni klub Ilirija
23 Karate klub Forum Ljubljana
24 Športno društvo Polyteam
25 Žensko košarkarsko društvo Ježica
26 Športno društvo rokometni klub Krim
27 Mark Olimpija
28 Društvo Joga v vsakdanjem življenju Ljubljana
29 Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
30 KOŠARKARSKI KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
31 KKK Ljubljana
32 Veslaški klub Ljubljanica
33 ŠPORTNO DRUŠTVO POLJANE LJUBLJANA
34 Skike klub Slovenija
35 Tenis klub Zsport
36 Namiznoteniški klub Olimpija
37 Ženski odbojkarski klub Šentvid
38 MESTNA ZVEZA UPOKOJENCEV LJUBLJANA-DNEVNI CENTER AKTIVNOSTI ZA STAREJŠE
39 JUDO KLUB SOKOL LJUBLJANA
40 Triatlonski klub Telemach Ljubljana
41 SD TRNOVO
42 KANU KLUB SIMON
43 Športno društvo Metulj
44 NK KRIM
45 Rolerska zveza Slovenije
46 AD MASS LJUBLJANA
47 ZŠD Svoboda
48 Namiznoteniško društvo Kajuh-Slovan
49 Gimnastično društvo Zelena jama
50 Smučarski klub Ljubljana, 
51 ŠD Narodni dom
52 ŠPORTNO DRUŠTVO ABC ŠPORT LJUBLJANA
53 Športno in kulturno društvo Capoeira Slovenija
54 Plesni klub Briljantina
55 ŠD SOKOL BEŽIGRAD
56 Slovensko društvo TAI JI QUAN
57 Športno društvo Mala šola juda Ljubljana
58 Akadmeski vaterpolski klub Slovan, Vaterpolo klub Ljubljana
59 Hokejsko drsalno društvo Olimpija
60 TK ŠPORT PLUS
61 Orientacijska zveza Slovenije in Orientacijski klub Polaris
62 Smučarsko društvo Novinar
63 OTROŠKA KOŠARKARSKA ŠOLA LJUBLJANA
64 ŠD Otroška nogometna šola Ljubljana
65 Rokometni klub Olimpija
66 NOGOMETNO DRUŠTVO ČRNUČE
67 Smučarski klub Snežinka
68 Teniško društvo Slovan
69 Društvo Kazina
70 Športno društvo Tabor
72 SUP Klub
73 Legionar
74 Telovadni klub Plamen
75 ŠD Zadvor
76 Kolesarsko društvo Rog
77 Smučarski klub Brdo 
78 Racman golf klub
79 ŠD Kvadra TEK
80 Parakolesarji
81 No stress center
82 Swingy